Ponuka práce

Lektor, konzultant

Miesto Trnava, Trnavský kraj
Pracovná náplň  - výučba softvérových produktov,- vedenie počítačových školení,- príprava a organizovanie kurzov,- spracovanie príručiek a materiálov ku školeniam.
Platové ohodnotenie dohodou
Termín nástupu dohodou
Iné výhody - práca v zaujímavom dynamickom kolektíve,- možnosť ďalšieho vzdelávania,- možnosť certifikácií.
Požiadavky na zamestnanca
Dosiahnuté vzdelanie:
študent vysokej školy
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
vysokoškolské II. stupňa
Pozícia vhodná pre absolventa
Áno
Ďalšie požiadavky na kandidáta
Komunikatívnosť, priateľský prístup ku klientom, vzťah k učeniu, tvorivosť, andragogické schopnosti

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Obchodný zástupca

Pracovná náplň  - vedenie a podpora miestnych klientov, starostlivosť o zákazníka,
- vyhľadávanie nových zákazníkov,
- vypracovávanie projektov podľa požiadaviek klientov v úzkej spolupráci s oddelením vzdelávania, vývoja a projektov,
- podieľanie sa na tvorbe marketingovej stratégie,
- spoluzodpovednosť za presadenie sa spoločnosti.
Platové ohodnotenie motivujúce finančné hodnotenie
Iné výhody - práca v modernej a expandujúcej spoločnosti
- možnosť osobného a profesného rastu v rámci organizácie
- možnosť absolvovania školení

Lektor “Jednoduché a podvojné účtovníctvo”

Miesto:
Trnavský kraj, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj
Vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelania ( ekonomické), Stredoškolské ekonomické vzdelanie
Požadované znalosti:
prax vo vedení podvojného a jednoduchého účtovníctva
výhodou je lektorská činnosť
Pracovná náplň:
zabezpečenie rekvalifikačných kurzov “Jednoduché a podvojné účtovníctvo”
Požiadavky na zamestnanca:
príjemné vystupovanie, prezentačné schopnosti, schopnosť pracovať s ľuďmi
Pracovný pomer : Práca na ŽL, dohodu