Koučing

Spoločnosť PetMon, s.r.o. Vám prináša jedinečnú možnosť pozrieť sa na vzdelávanie novým spôsobom. Zmeňte prístup k rozvoju Vašich pracovníkov, manažérov, k Vášmu osobnému rozvoju.

Prístup Results Coaching Systems ku koučingu podľa mozgu je zameraný na zakotvenie nového správania, vytváraní trvalých zmien a rýchlo vedie k dosiahnutiu merateľných výsledkov.
Chcete sa dozvedieť viac?

Ponúkame Vám možnosť zúčastniť sa Miniseminára - O PRÍSTUPE RESULTS v Bratislave, v čase od 18.30 – do 21.00, presné miesto konania  a  priebeh  akcie Vám bude zaslané v pozvánke po prihlásení .

Prihláste sa na konkrétny termín:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , 0911 028 855 

Pri účasti na Miniseminári - O PRÍSTUPE RESULTS,  získate 2 hodiny koučovania zadarmo!!!

Celým  priebehom Informačného stretnutia vás bude sprevádzať  priamo výkonný manažér, hlavný tréner,kouč ACC (ICF), facilitátor JUDr. Vladimír Tuka, ACC z Prahy.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte kouča Ing. Peter Vadkerti, tel.: 0911 028 854, alebo email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.